Dzisiaj jest: 26 Wrzesień 2022    |    Imieniny obchodzą: Justyna, Łucja, Cyprian

Uroczyste zakończenie kampanii wyborczej PSL do parlamentu z udziałem naszego kandydata na posła Bernarda Jabłońskiego.

W dniu 5 października 2011 r. w Restauracji „Zacisze” w Żurominie odbyło się uroczyste spotkanie członków i sympatyków PSL z powiatu żuromińskiego, w celu podsumowania tegorocznej kampanii wyborczej do Sejmu i Senatu. Uczestniczyło w nim ponad 120 osób, w tym lokalni samorządowcy, sołtysi z okolicznych wsi, sympatycy Stronnictwa oraz liczna grupa młodzieży. W uroczystości wzięli udział m.in.: Bernard Jabłoński – nasz kandydat na posła, Jerzy Rzymowski Przewodniczący Rady Powiatu Żuromińskiego, Janusz Welenc – Starosta Żuromiński, Roman Stachyra – Prezes Zarządu Powiatowego PSL w Żurominie, Szymon Dutkiewicz – Honorowy Prezes PSL w Żurominie orazMieczysław Olszlegier – Wicestarosta Żuromiński a zarazem Prezes Zarządu Miejsko-Gminnego PSL w Żurominie. Podczas spotkania zostały wręczone odznaczenia „Złote Koniczynki”, które otrzymali zasłużeni dla ruchu ludowego kol. Czesław Niderla i Józef Kluskiewicz. Ponadto wręczono emblematy PSL w kształcie „Zielonej Koniczynki” kilkunastu młodym ludziom, którzy nie ukończyli jeszcze 35 lat a identyfikują się ze Stronnictwem.

Głównym punktem uroczystości było wystąpienie Bernarda Jabłońskiego, naszego kandydata do Sejmu z 14 pozycji na liście PSL, który podziękował wszystkim zgromadzonym osobom za udzielone mu wsparcie w mijającej kampanii wyborczej. Zebrał on od uczestników spotkania gromkie brawa, które potwierdziły jego silny mandat poparcia przed wyborami 9 października br. Trzymamy kciuki za naszą "Mistrzowską Czternastkę" i liczymy na głosy Szanownych Wyborców w najbliższą niedzielę!