Dzisiaj jest: 27 Listopad 2022    |    Imieniny obchodzą: Ksenia, Walerian, Franciszek

SPOTKANIE WIGILIJNE PSL

18 grudnia 2017 roku. w Żurominie odbyło się , zgodnie z wieloletnią tradycją, uroczyste spotkanie wigilijne członków i sympatyków Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Spotkanie otworzył  Prezes Zarządu Powiatowego PSL Kol. Jerzy Rzymowski, który przywitał przybyłych na uroczystość członków Stronnictwa, sympatyków  oraz zaproszonych gości. W tym roku mieliśmy przyjemność gościć w naszym gronie Posła Kol. Piotra Zgorzelskiego oraz Kol. Konrada Wojnarowskiego przedstawiciela i reprezentanta Marszałka Adama Struzika.  Spotkanie było okazją do podsumowania mijającego roku,  Prezes Rzymowski przedstawił informację z realizacji zamierzeń i planów  przez Powiat Żuromiński w roku 2017  a także ważniejsze plany na rok 2018 . Kol. Prezes odniósł się do współpracy z włodarzami poszczególnych gmin a także przedstawił zarys przygotowań do tegorocznych wyborów samorządowych. Kol. Poseł w swoim wystąpieniu przekazał informację ze swojej działalności w Sejmie oraz odniósł się do polityki partii rządzącej, szczególnie w kontekście planowanych zmian kodeksu wyborczego oraz postępującego zawłaszczania różnych sfer działalności Państwa.  Mówcy w swoich wystąpieniach przekazali również życzenia świąteczne i noworoczne.

Spotkanie było okazją do wielu rozmów, wymiany poglądów i towarzyskich pogawędek. Zebrani na spotkaniu, tradycyjnie,  wysłuchali kilku kolęd oraz zostali obdarowani świątecznymi prezentami.

Spotkanie zakończyło się  łamaniem opłatkiem oraz poczęstunkiem.

jrzDrodzy Internauci, witam Was serdecznie na stronie internetowej Zarządu Powiatowego PSL w Żurominie. Tutejsze struktury ludowców istnieją już od kilkunastu lat, wciąż działając na rzecz rozwoju ekonomiczno-gospodarczego powiatu żuromińskiego. Skupiamy w swoich szeregach ludzi z różnych grup zawodowych, których łączy jedno - praca "pro publico bono". Zapraszam więc do przeglądania niniejszej strony, w celu odnalezienia ciekawych informacji i zapoznania się z naszą działalnością. Z pozdrowieniami

przewodniczacy

Jerzy Rzymowski - Prezes ZP PSL w Żurominie