Dzisiaj jest: 14 Listopad 2018    |    Imieniny obchodzą: Laura, Emil, Wawrzyniec

SPOTKANIE WIGILIJNE PSL

18 grudnia br. w Żurominie odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne członków i sympatyków Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Spotkanie otworzył  Prezes Zarządu Powiatowego PSL Kol. Jerzy Rzymowski, który przywitał przybyłych na uroczystość członków Stronnictwa, sympatyków  oraz zaproszonych gości. W spotkaniu uczestniczył Prezes Honorowy Zarządu Powiatowego PSL Kol. Roman Stachyra. Spotkanie było okazją do podsumowania mijającego roku,  a w szczególności kwestii związanych z kampaniami wyborczymi : prezydencką oraz wyborów parlamentarnych a także wynikami osiągniętymi przez PSL. Kol. Prezes w swoim wystąpieniu odniósł się do słabych wyników wyborczych Stronnictwa w obu wyborach, wskazał , na pomimo wszystko, dobry wynik naszego kandydata na posła z powiatu żuromińskiego Kol. Ireneusza Rejmusa, w stosunku do innych kandydatów z naszego powiatu jak również dobry wynik PSL w stosunku do wyników uzyskanych w innych powiatach okręgu nr 16. Kol. Prezes odniósł się do sytuacji politycznej w kraju oraz w naszym powiecie, podsumował rok 2015 oraz poinformował o zamierzeniach na rok 2016. Przekazał również życzenia świąteczne i noworoczne.

Głos zabrał również Prezes Honorowy Kol. Roman Stachyra, który przekazał swoje refleksje dotyczące sytuacji w Stronnictwie, odniósł się do wyników wyborów raz przekazał zebranym życzenia.

Spotkanie było okazją do wielu rozmów, wymiany poglądów i towarzyskich pogawędek. Zebrani na spotkaniu, tradycyjnie,  wysłuchali kilku kolęd oraz zostali obdarowani świątecznymi prezentami.

Spotkanie zakończyło się  łamaniem opłatkiem oraz poczęstunkiem.    

jrzDrodzy Internauci, witam Was serdecznie na stronie internetowej Zarządu Powiatowego PSL w Żurominie. Tutejsze struktury ludowców istnieją już od kilkunastu lat, wciąż działając na rzecz rozwoju ekonomiczno-gospodarczego powiatu żuromińskiego. Skupiamy w swoich szeregach ludzi z różnych grup zawodowych, których łączy jedno - praca "pro publico bono". Zapraszam więc do przeglądania niniejszej strony, w celu odnalezienia ciekawych informacji i zapoznania się z naszą działalnością. Z pozdrowieniami

przewodniczacy

Jerzy Rzymowski - Prezes ZP PSL w Żurominie