Dzisiaj jest: 24 Maj 2022    |    Imieniny obchodzą: Joanna, Zuzanna, Milena

Posiedzenie Zarządu Powiatowego PSL

1 marca br. odbyło się posiedzenie Zarządu Powiatowego Polskiego Stronnictwa Ludowego w Żurominie. Głównym tematem zebrania było omówienie spraw związanych z przygotowaniami do zbliżającej się kampanii sprawozdawczo-wyborczej w PSL-u. Ustalono, że zjazdy organizacji gminnych odbędą się w terminie do końca kwietnia, natomiast powiatowa konwencja sprawozdawczo-wyborcza odbędzie się w połowie czerwca bieżącego roku. W okresie przedzjazdowym przeprowadzona zostanie aktualizacja spisu członków PSL, pod kątem stworzenia bazy danych jak również określenia liczebności poszczególnych organizacji gminnych. Wiedza taka jest również niezbędna do określenia liczby delegatów z poszczególnych organizacji gminnych na konwencję powiatową.       

Ponadto omówiona została sytuacja finansowa Partii, szczególnie w kontekście regulowania zadłużenia z lat poprzednich. W wolnych wnioskach przedmiotem dyskusji były bieżące sprawy dotyczące funkcjonowania samorządów gminnych  i samorządu powiatowego.

jrzDrodzy Internauci, witam Was serdecznie na stronie internetowej Zarządu Powiatowego PSL w Żurominie. Tutejsze struktury ludowców istnieją już od kilkunastu lat, wciąż działając na rzecz rozwoju ekonomiczno-gospodarczego powiatu żuromińskiego. Skupiamy w swoich szeregach ludzi z różnych grup zawodowych, których łączy jedno - praca "pro publico bono". Zapraszam więc do przeglądania niniejszej strony, w celu odnalezienia ciekawych informacji i zapoznania się z naszą działalnością. Z pozdrowieniami

przewodniczacy

Jerzy Rzymowski - Prezes ZP PSL w Żurominie