Dzisiaj jest: 24 Maj 2022    |    Imieniny obchodzą: Joanna, Zuzanna, Milena

Polityka Informacyjna

 Od dziś na naszej stronie będziemy zamieszczać linki i hasła, pod którymi znajdziecie Państwo m.in. ciekawe szkolenia, szansę na samorozwój oraz możliwość zdobycia dodatkowych umiejętności. Budujmy społeczeństwo informacyjne.

Dziecięca Akademia Przyszłości - projekt polega na wyrównaniu szans edukacyjnych uczniów poprzez dodatkowe zajęcia rozwijające kompetencje kluczowe w szkołach podstaowowych.

Turystyka Szansa dla Rolnika - głównym celem projektu jest umożliwienie do dnia 31.07.2012 r. 1050 osobom, chcącym odejść z rolnictwa zwiększenia zdolności do podjęcia zatrudnienia poza sektorem rolnym.  Zwiększenie szans na znalezienie pracy poza sektorem rolnym nastąpi poprzez przeprowadzenie szkoleń i nabycie umiejętności zawodowych w zawodzie kelner, kucharz, barman, organizator agroturystyki i przewodnik agroturystyki przez 840 osób, w tym minimum 504 kobiety.

jrzDrodzy Internauci, witam Was serdecznie na stronie internetowej Zarządu Powiatowego PSL w Żurominie. Tutejsze struktury ludowców istnieją już od kilkunastu lat, wciąż działając na rzecz rozwoju ekonomiczno-gospodarczego powiatu żuromińskiego. Skupiamy w swoich szeregach ludzi z różnych grup zawodowych, których łączy jedno - praca "pro publico bono". Zapraszam więc do przeglądania niniejszej strony, w celu odnalezienia ciekawych informacji i zapoznania się z naszą działalnością. Z pozdrowieniami

przewodniczacy

Jerzy Rzymowski - Prezes ZP PSL w Żurominie