Dzisiaj jest: 27 Listopad 2022    |    Imieniny obchodzą: Ksenia, Walerian, Franciszek

Otwarcie Biura Poselskiego posła Piotra Zgorzelskiego

W sobotę, 11 lutego poseł PSL Piotr Zgorzelski dokonał otwarcia swojego biura poselskiego w Żurominie. Mieści się ono przy ul. Wetmańskiego 12, w lokalu na I piętrze.

Poświęcenia biura dokonał ks. Kanonik Kazimierz Kowalski, który nawiązał do przyświecającego ludowcom hasła „ Żywią i bronią”, podkreślając jedność historii z Bogiem i tradycją oraz własne związki i sympatie  z ruchem ludowym.

W otwarciu wzięli udział m.innymi Prezes Zarządu Powiatowego Starosta Jerzy Rzymowski, Vice Starosta Ireneusz Rejmus, Przewodniczący Rady Powiatu Piotr Budzich , Prezesi Zarządów Gminnych , Prezes Honorowy Roman Stachyra oraz przedstawiciele młodego pokolenia działaczy PSL  oraz jeden z twórców PSL w powiecie żuromińskim  Szymon Dudkiewicz.

W swoim wystąpieniu Poseł Piotr Zgorzelski wyraził zadowolenie z możliwości otwarcia kolejnego biura poselskiego, które da możliwość bliższego kontaktu z mieszkańcami powiatu żuromińskiego, będzie również służyć  jako siedziba Zarządu Powiatowego PSL. 

 

jrzDrodzy Internauci, witam Was serdecznie na stronie internetowej Zarządu Powiatowego PSL w Żurominie. Tutejsze struktury ludowców istnieją już od kilkunastu lat, wciąż działając na rzecz rozwoju ekonomiczno-gospodarczego powiatu żuromińskiego. Skupiamy w swoich szeregach ludzi z różnych grup zawodowych, których łączy jedno - praca "pro publico bono". Zapraszam więc do przeglądania niniejszej strony, w celu odnalezienia ciekawych informacji i zapoznania się z naszą działalnością. Z pozdrowieniami

przewodniczacy

Jerzy Rzymowski - Prezes ZP PSL w Żurominie