Dzisiaj jest: 26 Wrzesień 2022    |    Imieniny obchodzą: Justyna, Łucja, Cyprian

rodzina

Posiedzenie Prezydium Zarządu Wojewódzkiego Polskiego Stronnictwa Ludowego na Mazowszu

4 czerwca br. w siedzibie PSL w Warszawie przy ul. Kopernika 36/40 miało miejsce posiedzenie Prezydium Zarządu Wojewódzkiego Polskiego Stronnictwa Ludowego na Mazowszu w którym uczestniczył Prezes Zarządu Wojewódzkiego PSL na Mazowszu Adam Struzik, Prezes Zarządu Powiatowego PSL w Płocku Poseł Piotr Zgorzelski, oraz Wiceprezes Zarządu Powiatowego PSL w Ciechanowie Aleksander Sopliński.

Posiedzenie Prezydium podczas którego dokonano oceny dotychczasowej kampanii sprawozdawczo-wyborczej w 13 organizacjach powiatowych na terenie Mazowsza prowadził Prezes Zarządu Wojewódzkiego PSL na Mazowszu Adam Struzik. Podczas posiedzenia poruszone zostały następujące tematy i zagadnienia:

1. Harmonogram Zjazdów Powiatowych i omówienie sytuacji.

2. Omówienie sytuacji siedzib zarządów powiatowych.

3. Przygotowanie do Zjazdu Wojewódzkiego.

4. Omówienie sytuacji finansowej PSL w tym Zarządu Wojewódzkiego PSL województwa mazowieckiego.

5. Omówienie prenumeraty czasopism "Zielony Sztandar" i "Gospodarz".

6. Sprawy różne.

Prezydium Zarządu Wojewódzkiego Polskiego Stronnictwa Ludowego na Mazowszu ustaliło termin Zjazdu Wojewódzkiego na 29 września 2012 r., zaś na miejsce Zjazdu Warszawę.

Mazowsze walczy z „Janosikiem”

23 maja br w gmachu Sejmu RP na posiedzeniu podkomisji nadzwyczajnej w Sejmie RP przedstawiona została kolejna  ekspertyza prawna dotycząca zmian w ustawie. Zaprezentowana analiza wywołała dyskusję zgromadzonych parlamentarzystów, ekspertów i  zaproszonych gości. Aktywny udział w rozmowach o projekcie wziął Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik oraz Poseł na Sejm RP Piotr Zgorzelski. 

jrzDrodzy Internauci, witam Was serdecznie na stronie internetowej Zarządu Powiatowego PSL w Żurominie. Tutejsze struktury ludowców istnieją już od kilkunastu lat, wciąż działając na rzecz rozwoju ekonomiczno-gospodarczego powiatu żuromińskiego. Skupiamy w swoich szeregach ludzi z różnych grup zawodowych, których łączy jedno - praca "pro publico bono". Zapraszam więc do przeglądania niniejszej strony, w celu odnalezienia ciekawych informacji i zapoznania się z naszą działalnością. Z pozdrowieniami

przewodniczacy

Jerzy Rzymowski - Prezes ZP PSL w Żurominie