Dzisiaj jest: 26 Wrzesień 2022    |    Imieniny obchodzą: Justyna, Łucja, Cyprian

rodzina

110-lecie OSP w Żurominie

3 czerwca w 110 lecie Ochotniczej Straży Pożarnej w Żurominie, Forum Młodych Ludowców złożyło pod tablicą upamiętniającą pierwszą Remizę Strażacką okolicznościową wiązankę kwiatów. 

Festyn Rodzinny w Chamsku

2 czerwca Zarząd Miejsko-Gminny PSL w Żurominie współorganizował w miejscowości Chamsk Festyn Rodzinny. Pod namiotem PSL można było napić się dobrej kawy zjeść pyszne ciastko i porozmawiać o problemach, podzielić się swoimi pomysłami. Spotkanie umilała dobra nuta akordeonowa nuta.

Dzień Dziecka z PSL

1 czerwca Zarząd Miejsko-Gminny PSL w Żurominie zorganizował spotkanie na osiedlu „Unitra” dla wyjątkowych gości jakim były dzieci. Rozdawano watę cukrową i słodycze, a dla starszych była kawa i ciastko.

Spotkanie Miejsko-Gminnego Zarządu PSL w Żurominie

W dniu 22 mają br. odbyło się robocze spotkanie Miejsko-Gminnego Zarządu PSL. Prezes kolega Ireneusz Rejmus przedstawił składy poszczególnych komisji oraz plan działania na najbliższe miesiące. Odbyła się także dyskusja nad sprawami związanymi z działalnością PSL na terenie Miasta i Gminy Żuromin oraz pracami w grupach roboczych.

jrzDrodzy Internauci, witam Was serdecznie na stronie internetowej Zarządu Powiatowego PSL w Żurominie. Tutejsze struktury ludowców istnieją już od kilkunastu lat, wciąż działając na rzecz rozwoju ekonomiczno-gospodarczego powiatu żuromińskiego. Skupiamy w swoich szeregach ludzi z różnych grup zawodowych, których łączy jedno - praca "pro publico bono". Zapraszam więc do przeglądania niniejszej strony, w celu odnalezienia ciekawych informacji i zapoznania się z naszą działalnością. Z pozdrowieniami

przewodniczacy

Jerzy Rzymowski - Prezes ZP PSL w Żurominie