Dzisiaj jest: 24 Maj 2022    |    Imieniny obchodzą: Joanna, Zuzanna, Milena

rodzina

IV Powiatowy Zjazd Delegatów Polskiego Stronnictwa Ludowego w Żurominie

23 czerwca br. w Żurominie odbył  się IV Powiatowy Zjazd Delegatów Polskiego Stronnictwa Ludowego w  Żurominie. W Zjeździe udział wzięli licznie zgromadzeni delegaci oraz zaproszeni goście. Gościem honorowym był  Prezes ZW PSL na Mazowszu – Adam Struzik.

Rozmowy w sprawie ustawy o dochodach JST

W Sejmie RP odbyło się kolejne posiedzenie Podkomisji nadzwyczajnej do rozpatrzenia obywatelskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o dochodach jednostek samorządu terytorialnego oraz komisyjnego projektu ustawy o zmianie ustawy o dochodach jednostek samorządu terytorialnego.

Posiedzenie Zarządu Powiatowego PSL

11 czerwca br. odbyło się posiedzenie Zarządu Powiatowego Polskiego Stronnictwa Ludowego w Żurominie. Posiedzeniu przewodniczył prezes Zarządu Powiatowego Jerzy Rzymowski. Głównym tematem zebrania było omówienie spraw związanych z przygotowaniami do zjazdu powiatowego PSL. Odbędzie się on 23 czerwca, o godz. 17.00 , na sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego w Żurominie. Ponadto dyskutowano nad sprawami bieżącymi oraz zamierzeniami w kwestii działalności poszczególnych organizacji gminnych w terenie. 

jrzDrodzy Internauci, witam Was serdecznie na stronie internetowej Zarządu Powiatowego PSL w Żurominie. Tutejsze struktury ludowców istnieją już od kilkunastu lat, wciąż działając na rzecz rozwoju ekonomiczno-gospodarczego powiatu żuromińskiego. Skupiamy w swoich szeregach ludzi z różnych grup zawodowych, których łączy jedno - praca "pro publico bono". Zapraszam więc do przeglądania niniejszej strony, w celu odnalezienia ciekawych informacji i zapoznania się z naszą działalnością. Z pozdrowieniami

przewodniczacy

Jerzy Rzymowski - Prezes ZP PSL w Żurominie