Dzisiaj jest: 24 Maj 2022    |    Imieniny obchodzą: Joanna, Zuzanna, Milena

rodzina

Aktywny Miejsko - Gminny Zarząd PSL Żuromin

Miejsko - Gminny Zarząd PSL Żuromin aktywnie wspierał lokalne inicjatywy kulturalne fundując nagrody dla uczestników Wieczoru Sobótkowego w Poniatowie 23 czerwca br oraz 24 czerwca podczas festynu rodzinnego zorganizowanego przez Samorządową Szkołę Podstawową nr 1 w Żurominie. Relacja z festynu na www.yutube.com Żuromin Festyn Rodzinny 2012 – polecamy.

Spotkanie samorządowców w Sejmie ws. likwidacji sądów rejonowych

Sądy rejonowe to symbol sprawiedliwości, są blisko ludzi; musimy ich bronić - przekonywał wicepremier, szef PSL Waldemar Pawlak na spotkaniu PSL z samorządowcami, dotyczącym likwidacji sądówrejonowych.

PIKNIK RODZINNY

Zarząd Gminny Polskiego Stronnictwa Ludowego w Kuczborku-Osadzie , w sobotę 23 czerwca, zorganizował Piknik Rodzinny dla członków i sympatyków PSL z terenu gminy i nie tylko. W gospodarstwie myśliwskim w Bagienicach Nowych zebrało się około 60 osób. Można było wymienić poglądy na różne sprawy, podzielić się pomysłami, problemami, a przede wszystkim pobawić się przy dobrej muzyce i grillowych daniach oraz skosztować pysznej sarniny przyrządzonej przez zaprzyjaźnionego myśliwego. Serdeczne podziękowania dla Zarządu Wojskowego Koła Łowieckiego Nr 101 „Nemrod” za udostępnienie terenu.

Oddanie do użytkowania boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej w miejscowości Chojnowo

W związku z budową i oddaniem do użytkowania boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej w miejscowości Chojnowo, Zarząd Gminny Polskiego Stronnictwa Ludowego w Kuczborku-Osadzie ufundował z tego tytułu piłki do gier sportowych z przeznaczeniem dla uczniów Szkoły Podstawowej w Chojnowie. Piłki zostały przekazane w czasie uroczystości zakończenia roku szkolnego i odbioru boiska. 

jrzDrodzy Internauci, witam Was serdecznie na stronie internetowej Zarządu Powiatowego PSL w Żurominie. Tutejsze struktury ludowców istnieją już od kilkunastu lat, wciąż działając na rzecz rozwoju ekonomiczno-gospodarczego powiatu żuromińskiego. Skupiamy w swoich szeregach ludzi z różnych grup zawodowych, których łączy jedno - praca "pro publico bono". Zapraszam więc do przeglądania niniejszej strony, w celu odnalezienia ciekawych informacji i zapoznania się z naszą działalnością. Z pozdrowieniami

przewodniczacy

Jerzy Rzymowski - Prezes ZP PSL w Żurominie